Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty
Zwroty

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, masz prawo do zwrotu zakupionego towaru w naszym sklepie. Zwrotu możesz dokonać w ciągu dziesięciu dni, liczonych od dnia odebrania przesyłki. Zwracany towar jednak nie może nosić śladów używania, musi być również kompletny w oryginalnym nie odpakowanym opakowaniu, a informację o zwrocie towaru należy przesłać w formie pisemnej.

W jaki sposób możesz zwrócić towar?

Zwracany towar należy przesłać w oryginalnym, firmowym opakowaniu gwarantującym, że towar nie był w żaden sposób używany czy kopiowany. Prosimy również o należyte zabezpieczenie wysyłanego towaru przed uszkodzeniem.

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w wysokości ceny towaru. Pieniądze będą zwrócone przelewem z naszego rachunku bankowego na rachunek bankowy Klienta. Koszt dostarczenia przesyłki do sklepu nie podlega zwrotowi.

Gdzie należy odesłać zwracany towar?

Wszystkie zwroty towarów zakupionych prosimy kierować bezpośrednio na adres właściciela Sklepu Internetowego : Michał Anioł 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Nakielska 1-3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl