Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

1. Sklep Internetowy działający pod adresem www.tanio-tg.pl jest własnością firmy:

Michał Anioł

ul. Nakielska 1-3, 42-600 Tarnowskie Góry

NIP: 645-172-81-84

Numer konta:

Bank Śląski 41 1050 1386 1000 0002 0277 2638

2. Pocztą Polską są wysyłane tylko karty Champions League.

3. Zamówienie w Sklepie Internetowym należy składać poprzez odpowiednie i prawidłowe wypełnienie formularza na stronach sklepu.

4. Warunkiem koniecznym do zrealizowania zamówienia jest podanie swojego numeru telefonu i adresu e-mail.

5. Sklep Internetowy zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Zamawiającego i zapewnia, iż nie będą one udostępniane żadnym innym firmom oraz osobom prywatnym. Podane dane osobowe będą przechowane tylko w celu realizacji zamówienia.

6. Sklep Internetowy podaje zarówno ceny brutto (z podatkiem VAT) jak i netto.

7. Do każdej paczki dołączony jest dowód zakupu, dzięki któremu kupujący ma prawo odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży i zwrotu towaru w ciągu 14 dni licząc od daty odbioru towaru zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. (Dz. U. Z 2000 r. Nr 2 poz. 271) o ochronie niektórych praw konsumentów. Warunkiem przyjęcia takiego zwrotu jest dostarczenie towaru w oryginalnym opakowaniu, w stanie nienaruszonym. Koszty związane ze zwrotem pokrywa Kupujący.

8. Zamówiony towar dostarczamy osobiście w ograniczonym obszarze lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy, poza sytuacjami, w których kwota zakupionego towaru pozwala na nie obciążanie klienta kosztami dostarczenia zamówionego towaru.

9. Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty są w 100% oryginalne.

10. Produkty na wyczerpaniu mogą nie być dostępne, o czym poinformujemy e-mailem.

11. Zdjęcia mają charakter poglądowy i czasami mogą różnić się od otrzymanego towaru. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby zdjęcia odzwierciedlały faktyczny produkt znajdujący się w naszym magazynie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl